IZOLACJE Z PIANY 'PUR'

Pianka poliuretanowa, izolacje natryskowe, natrysk pianki
Nowoczesne budownictwo jakie stara się promować firma „SupeBau” to budynki ekologiczne, energooszczędne, bezpieczne i przede wszystkim przyjazne ludziom. Firma „SuperBau” korzystając z nowoczesnych technologii, wykonuje ocieplenia o najwyższym standardzie. Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to najbardziej efektywna metoda ociepleń budynków. Natryski pianki wykonywane są warstwowo, dzięki czemu idealnie do siebie przylegają, tworząc szczelną termoizolację. Pianka poliuretanowa inaczej piana otwartokomórkowa jest ekologiczna i bezpieczna, dlatego nie muszą obawiać się jej nawet cierpiący na różnorakie alergie.
Ocieplanie poddaszy pianką to opłacalna inwestycja, dzięki której dom będzie ciepły i bezpieczny. Firma „SupeBau” to promotor rozwiązań technologicznych z użyciem pianki poliuretanowej o najwyższej jakości. Izolacje natryskowe to nasz chleb powszedni, dlatego mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmie. Pianka poliuretanowa tworzy także hydroizolację, dlatego jej cena jest z pewnością proporcjonalna do jakości. Jeżeli interesuje Państwa ocieplanie poddaszy pianką oraz cena tegoż zabiegu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


Izolacje pianą poliuretanową inaczej pianką PUR można podzielić na dwa rodzaje produktów:
Dwuskładnikowa piana otwartokomórkowa zwana miekką.
Dwuskładnikowa piana o zamkniętych komórkach zwana twardą lub sztywną.
Aby otrzymać w/w produkty potrzebujemy dwukomponentowej cieczy. Jednym ze składników piany jest izocyjanian zwykle nazywany komponentem "A", a drugim elementem jest baza"B" nazywany poliolem.

Jaką pianę PUR wybrać?

Istnieje kilka zasadniczych różnic między tymi dwoma typami w zależności od pożądanych wymagań aplikacji. Ważne jest, aby podjąć decyzję, który typ izolacji poliuretanowej najlepiej nadaje się do Twojego obiektu.
Sztywna pianka natryskowa (piana pur) jest dwukomponentową zamkniętokomórkową pianką poliuretanową powstała w wyniku reakcji ciekłych komponentów :mieszaniny polioli i izocyjanianu. Bezpośrednio przed natryskiem komponenty są mieszane w proporcji 1:1 w komorze natryskowej pistoletu.

Natrysk wyrobu/materiału odbywa się przy zastosowaniu wysokociśnieniowych maszyn natryskowych, gęstość izolacji po natryśnięciu wynosi 37-55 kg/m3.

Piana poliuretanowa PUR zamkniętokomorowa przeznaczona jest do wykonywania izolacji cieplnej obiektów przemysłowych/inwentarskich, stropów, ścian, fundamentów metodą natrysku. Może być stosowana w obiektach nowowznoszonych jak i uprzednio eksploatowanych. Piankę zamkniętokomorową można stosować do izolacji natryskowej zewnętrznej pod warunkiem zabezpieczenia jej powłoką przed działaniem UV.

Aby dowiedzieć się na temat produktu, przeznaczonego do zainstalowania na twoim obiekcie- zadzwoń: 726 942 401
 
Pianki PUR uznawane są za tworzywo o najlepszych parametrach izolacyjności cieplnej. W zależności od gatunku takiej pianki wielkości współczynnika przewodzenia ciepła λ oscylują wokół wartości 0,018 – 0,036 W/(m•K).Jeśli zdecydujesz się na wykonanie usługi natryskiem piany poliuretanowej zwróć uwagę na wartość współczynnika przewodzenia ciepła λ. Parametr ten jest związany z oporem cieplnym przegrody którą zainstalujesz w swoim obiekcie.
Natrysk pianki poliuretanowej skutecznie przeciwdziała wykraplaniu się wody na zimnej powierzchni dachu i ścian.
 Budynek ocieplony pianką jest szczelny. Powierzchnia izolacji jest łatwa do mycia i odkażania

OFERUJEMY:
izolacje natryskowe, termoizolacje, docieplenia, hydroizolacje, natryskowe ocieplenie, izolacje termiczne przeciwwilgociowe, izolacje pionowe i poziome, ocieplenia przemysłowe pianką poliuretanową PUR.

DOCIEPLAMY
- budynki mieszkalne: izolacje drewnianych domów, ocieplenia dachów, poddaszy, stropodachów,fundamentów,podłóg,stropów   
- obiekty przemysłowe: izolacje magazynów, hal, zbiorników, przewodów wentylacyjnych  i klimatyzacyjnych, rurociągów.
- budynki gospodarcze, rolne: docieplenia: silosów,  kurników, chlewów, stajni, pieczarkarni, chłodni, przechowalni warzyw i owoców.

GDZIE PRACUJEMY?
CAŁY KRAJ